O Nas

Kenetic 247

Kenetic 247 Sp. z o.o. to firma z ponad 10-letnią tradycją realizacji obiektów na terenie całej Polski. Nasi pracownicy to doświadczona kadra, posiadająca fachową wiedzę z zakresu realizacji instalacji elektrycznych i teletechnicznych obiektów o różnej złożoności technicznej.  Misją naszej firmy jest zrewolucjonizowanie podejścia do montażu instalacji teletechnicznych poprzez nieustanne dążenie do innowacji.

Zobowiązujemy się do tworzenia nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko usprawnią proces montażu, ale także zmienią sposób, w jaki myślimy o teletechnice. Naszym głównym celem jest doskonalenie efektywności i wydajności montażu instalacji teletechnicznych, eliminując tradycyjne problemy i ograniczenia związane z tym procesem. Chcemy być pionierami w wprowadzaniu nowych technologii, które zrewolucjonizują branżę teletechniczną, sprawiając, że montaż stanie się szybszy, bardziej precyzyjny i ekonomiczny. W tym celu podjęliśmy współpracę z firmą Hilti, dzięki czemu jesteśmy wyposażeni w najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie.

Aby osiągnąć naszą misję, skupiamy się na ciągłym monitorowaniu rynku w kierunku nowych rozwiązań technologicznych. Inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak robotyka, sztuczna inteligencja i internet rzeczy (IoT), aby stworzyć innowacyjne narzędzia i urządzenia, które usprawnią procesy montażu. Chcemy, aby nasi partnerzy biznesowi mieli dostęp do najnowszych osiągnięć technologicznych i byli w stanie wykorzystać je w praktyce, podnosząc tym samym jakość i efektywność swoich projektów.

Poprzez naszą misję dążenia do innowacji i rewolucji w montażu instalacji teletechnicznych, pragniemy przyczynić się do postępu w branży, tworząc lepsze warunki pracy, oszczędzając czas i zasoby, oraz podnosząc standardy jakości w tej dziedzinie.


trasa pion

Czym się zajmujemy

celownik2123
Tyczenie Punktów

Usługa cyfrowego wytyczania punktów montażowych. Skrócimy czas przygotowania placu budowy o połowę!

płomyczek
Systemy P. poż.

Usługa kompleksowej realizacji instalacji p. poż. Od projektowania przez montaż po serwis.

smarthome
Inteligentne instalacje

Wyposażamy Was w innowacje. Automatyka przemysłowa, systemy BMS, rozwiązania SmartHome

1+
Wytyczonych punktów
1+
Zamontowanych czujek
1+
Uruchomionych systemów
1+
Lat na rynku

Zaufali nam

W tym ikonicznym, poznańskim budynku byliśmy odpowiedzialni za montaż sieci strukturalnej oraz systemu CCTVOIP
CK Zamek Poznań 2019

Braliśmy udział w gruntownej modernizacji instalacji teletechnicznej w miejskich łazienkachOIP (1)
Łazienki Rzeczne Poznań 2020

Przeprowadziliśmy instalację SSP i DSO oraz wyposażyliśmy lądowisko dla helikopterów które znajduje na dachu  nowopowstającego szpitala uniwersytetu medycznego


OIP (2)
CZSK Poznań 2023